Miąższ płucny bez ewidentnych zmian ogniskowych

Witam proszę o interpretację wyników Miąższ płucny bez ewidentnych zmian ogniskowych.Dlaczego bez Ewidentnych? czyli są? Sylwetka serca w normie wiekowej. Kąty przeponowo-żebrowe wolne. Dyskretna prawowypukła skolioza odcinka Th kręgpsłupa. dodam że mam 30m lat

Witam serdecznie,

Jeśli badanie wykazałoby zmiany ogniskowe lub chociaż radiolog podejrzewałby, że mogą one być, wówczas zamieściłby to w opisie. Jeśli w opisie zamieścił, że takowych zmian nie to znaczy, że ich nie mam. Wynik badania jest prawidłowy, więc sugeruję udać się z nim do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji.

Pozdrawiam.