Co oznacza MRI lewego kolana?

MRI Lewego kolana Prosze o rade. Nie w pełni wygojone uszkodzenie i torbiele parałakotkowe rogu przedniego LM, przebyte uszkodzenie chrzestno-kostne powierzchni nosnej LFC z ubytkami regeneratu chrzastki od 2 do 4 st i tworzeniem plomb kostnych, odcinkowy ubytek chrzastki 3 st powierzchni nosnej MFC. Redukcja i entezzopatia blizszego ACL bez statycznego wydłuzenia. Poczatkowa entezopatia i tendinopatia blizszego sc. m. podkolanowego, wysiek w zachyłku sciegnistym. Rozlana chondromalacja 2 st

Witaminy w ciąży

Opisano liczne zmiany zwyrodnieniowe i pourazowe stawu kolanowego. Zachęcam do wizyty u ortopedy, w zależności od dolegliwości bólowych możliwe będzie odpowiednie postępowanie.