Co oznacza mrowienie stóp i kołatania serca?

Witam. Ostatnio miałam dość nerwowy tryb życia. Podejrzewam nerwice za tydzień idę do lekarza. Odczuwam klucze serca mrowienie stop i dłoni nie kiedy po bokach ud oraz na czubku języka. Boje się wtedy co to jest czuje niepokój ze zaraz zemdleje. Co to może być? Niedobór witamin? Pomocy. Ps. Pale papierosy mam prace stojąca.

Witam
Jest to temat wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże..Wskazana wizyta u lekarza i jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych medycznych przyczyn tych objawów, proponuję zgłosić się do doświadczonego psychoterapeuty.
Pozdrawiam
Anna Szyda