Co oznacza nagłe wypadanie włosów?

Witam. Mam problem w postaci wypadających włosów i jestem zdruzgotana. Jednego dnia piękne, gęste i długie, a drugiego zaczęły się wręcz sypać. Stało się to z dnia na dzień. Wiem, że włosy wypadają każdego dnia, ale po każdym przeczesaniu palcami zostaje mi 5 włosów zwyż. 3 lata temu chorowałam na anoreksje, ale włosy po odpowiedniej diecie, suplementacji i pielęgnacji wróciły do stanu przed. Miesiąc temu miałam zatrucie, wylądowałam w szpitalu pod kroplówką, dużo wymiotowałam, jednak po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Witaminy zażywam codziennie, badałam hormony, wszystko było w porządku poza wit d, której miałam niedobór oraz prolaktyna lekko powyżej normy. Tarczyca również dobra. Ostatnimi czasy zauważyłam też mocniejsze przetłuszczanie. Błagam, pomóżcie? Co może być nie tak? W takim tempie wypadania wyłysieje bardzo szybko. Dzieje się tak od ponad tyg. jednak wychodzi ich naprawdę dużo..

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni wypadanie włosów i w razie potrzeby zleci podstawowe badania oraz skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!