Co oznacza nawracający ból w klatce piersiowej określany jako rwący, piekący?

Mam 21 lat od 2 lat męczy mnie nawracający ból w kletce piersiowej określany jako rwący, piekący, tak jakbym miała duży ciężar na klatce, ból nasila się przy oddychaniu, powoduje pocenie się i osłabienie. Umiejscowiony jest na środku klatki piersiowej i rozchodzi się do piersi, żeber i brzucha. Czuć jak wszystko jest napięte, długość trwania jest różna od 5 min do 1h. Został mi usunięty pęcherzyk żółciowy, bo lekarze twierdzili, że to jest przyczyna jednak nic się nie zmieniło. Miałam robione ekg podczas tego ataku i nic nie wyszło. Nie wiem już co mam robić. Proszę o pomoc/rady.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednia dalsza diagnostyka