Co oznacza niedokładny wynik badań rezonansem magnetycznym?

Mam pytanie... Z powodu częstych bólów głowy dwukrotnie miałam wykonany rezonans: raz zwykły, raz angio. Oba były wykonane na tej samej maszynie: Simens Magnetom C, bez kontrastu. Jest to rezonans typu otwartego, natężenie 0.35T. Czy to znaczy, że wyniki moich badań mogą być niedokładne? Czy powinnam powtórzyć badania na zamkniętym rezonansie 1,5T? Jako pacjent, nie mam pojęcia o co chodzi z tymi numerkami. Wyniki mam poprawne a bóle nie przechodzą, dla tego zastanawiam się nad ich rzetelnością.

Bóle głowy występują, a wyniki mogą być prawidłowe. Nie zawsze przy takich objawach stwierdza się nieprawidłowości w badaniu obrazowym, częściej przyczyny nie można stwierdzić badaniem.