Co oznacza niepokój podczas leczenia H.Pylori?

Witam mam pytanie mianowicie lecze helikobakter mam zapisane antybiotyki duomox 1xrano 1x na wieczór do tego metronidazol 2x rano 2x na wieczór do tego controloc 1xrano i 1 raz wieczór biorę też osłonowe esterol 250 mam już 5 dzień kuracje, jestem bardzo osłabiona, pojawił się też ból gardła ale duże uczucie niepokoju i stan depresyjne. Czy ma to jakiś związek z tymi lekami? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Objawy mogą być związane z przyjmowaniem metronidazolu i najpewniej minął po zakończeniu terapii. Pozdrawiam i życzę zdrowia.