Co oznacza nieregularna zmiana o niejednorodnie obniżonej echogeniczności otaczająca aortę?
Opis usg jamy brzusznej (chory na cukrzyce 35 latek zglosil sie do lekarza z nawracajacymi bulami po prawej str.brzucha )oto opis .......w nadbrzuszu sro dkowym powyzej pępka widoczna nieregularna zmiana o niejednorodnie obnizonej echogenicznosci otaczającą aorte na poziomie rozwidlenia wielkosc 107

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Jest to najpewniej guz nieznanego pochodzenia i nieznanego charakteru, wymagający dalszej diagnostyki. Pozdrawiam i życzę zdrowia.