Co oznacza nieregularne ognisko o zmniejszonej echogeniczności?

wynik badania usg w lewej piersi na godz. 1 nieleguralne ognisko o zmniejszonej echogenicznosci ok 16/13mm wezly chlonne po lewej widoczny pojedynczy ok 13/7mm oobnizonej echogenicznosci

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka . Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie