Co oznacza nieznaczne prawostronne wygięcie kręgosłupa LS?
Po zdjęciu RTG kręgosłupa lędźwiowego dostałem taki opis: nieznaczne prawostronne wygiecie kregosłupa LS, spłycenie lordozy ledźwiowej, przeweżona szparamiedzykręgowa L3-L4 oraz L5-S1, wysokość trzonów kregów zachowana, mam pytanie czy czeka mnie operacja, czy moge uprawiać biegi?

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Dobry Wieczór,
Co do operacji, myślę że nie.
Proponuję skontaktować się z ortopedą celem pełnej oceny klinicznej oraz wyników badań obrazowych.
Pozdrawiam.