Co oznacza obecność białka w moczu u 24-latki?

Witam od stycznia, zawsze w krótkim czasie od skończonej miesiączki dostaje silne ataki bólu podbrzusza! Boli około godziny ale ból jest tak silny że nie jestem w stanie ruszyć sie z podłogi... Po tej meczarni zaczynam plamić PRZEZ jakies 2-3 dni i wszytko wraca do normy. Co dziwnego zauważyłam boli mnie pecherz gdy trochę moczu sie w nim zbierze, czego nigdy nie doświadczyłam... I znowu czekam do kolejnej skończonej miesiączki i sytuacja sie powtarza.. Usg brzucha okej, przebadana ginekologicznie jestem (cytologia i usg bez zmian) W krwi miałam wysoką leukocytoze dostałam abrybiotyk na zapalenie dróg moczowych... leukocytoza spadła natomoast białko w moczu zostało.. Co robic? Do jakiego lekarza sie udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników i po badaniu bezpośrednim będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.