Co oznacza obecność białka w moczu u 24-latki?
Witam od stycznia, zawsze w krótkim czasie od skończonej miesiączki dostaje silne ataki bólu podbrzusza! Boli około godziny ale ból jest tak silny że nie jestem w stanie ruszyć sie z podłogi... Po tej meczarni zaczynam plamić PRZEZ jakies 2-3 dni i wszytko wraca do normy. Co dziwnego zauważyłam boli mnie pecherz gdy trochę moczu sie w nim zbierze, czego nigdy nie doświadczyłam... I znowu czekam do kolejnej skończonej miesiączki i sytuacja sie powtarza.. Usg brzucha okej, przebadana ginekologicznie jestem (cytologia i usg bez zmian) W krwi miałam wysoką leukocytoze dostałam abrybiotyk na zapalenie dróg moczowych... leukocytoza spadła natomoast białko w moczu zostało.. Co robic? Do jakiego lekarza sie udać?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników i po badaniu bezpośrednim będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.