Co może oznaczać sztywność nóg u 71-latki?

Witam. Serdecznie od kilku lat jeździmy z moja babcia do lekarzy , że dowiedzieć się co jej jest , żeby ktoś postawił diagnozę . Moja babcia ma 71 lat , ma problemy z chodzeniem , sztywność nóg , ogólnie nie raz ma ataki sztywności nóg, beblotanie , nie może stać , przewraca się po kilku minutach przechodzi jej to , ale czesto powtarza się to dość często . Zatacza się jak chodzi . Byliśmy u kilku specjalistów , nikt nie wie co jej jest . Może to być borelioza ? Babcia kiedyś tętniła życiem , teraz rzadko wychodzi na dwór , boi się że się przewróci. Proszę o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

czy było badanie neurologiczne? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.