Co może być przyczyną nawracających problemów z pęcherzem?

Szukam choroby. Uprzedzam odrazu przed wystawieniem mnie do lekarza rodzinnego chodzę i nikt nic nie wie. Od początku. Zaczęło się we wakacje zeszłego roku od problemów z pęcherzem, bóle pieczenie męczyłam się miesiąc przechodziło później znowu wróciło przechodziło, w końcu wyleczyłam. Narazie jest spokój. Później od boli zaparć, długo trwające fakt faktem miałam dużo diet mało przemyślanych. Męczyłam się zaparciami dobre 5 miesięcy minęły, znaczy są rzadko zdarzają się na prawdę raz na jakiś czas. Teraz mam ciągły ból głowy, chroniczne zmęczenie, bóle kości , przede wszystkim kręgosłupa o szyjne . Codziennie wieczorem budzę się z obrzydliwym mrowieniem drętwieniem której z ręki. Gdy boli mnie głowa jednocześnie przy tym są uszy i szczekai nie kiedy oka . Czuje ciagle zmęczenie, strach . Dostaje ataki paniki i wiele razy myśle ze umieram ... Nie czuje Wogole się wtedy skupiona, jakbym nie siedziała w swoim ciele. Najczęściej zdarza się to wieczorami , a w ciągu dnia gdy wyjeżdżam gdzieś poza miejscowość . Badania krwi w normie. W kale ślady krwi były pani doktor powiedziała ze to zespół jelita drażliwego ima krew w tak znikomej ilości to od zaparć. W moczu ślady bakterii i cal ketonowych , doktor powiedziała ze ciała ketonowe pojawiły się od odchudzania i organizm zaczął je zabierać. W prześwietleniu zwyrodnienie kręgosłupa , lordoza szyjna oraz w odcinku dolnym . Problemy z miesiączkowaniem minely ( zdarzyły się 3 miesiączki w jeden miesiąc w ostatnim czasie ) ginekolog powiedział ze jajniki wporzadku , na macicy nie wielka zmiana , lecz mic groźnego na badaniu wyszło endomedrium macicy. Codziennie coś mnie boli , czytane w tym internecie i ciagle słyszę nowe choroby. Moja mama powtarza o nerwicy ponieważ bardzo dużo przeszłam swoim życiu. Czy któryś lekarz wie co to może być chociaż ? Jestem z Inowrocławia jeśli będzie potrzeba mogę nawet do Krakowa jechać byle by mi ktoś pomógł. Ponieważ nie daje rady, błagam o pomoc .

WItam serdecznie
No rzeczywiście Mama może mieć rację, szczególnie, że jak Pani mówi dużo Pani przeszła. Na pierwszy rzut oka przychodzi na myśl
nerwica lękowa z objawami somatycznymi wywołana przez stres.
Ale bez zobaczenia Pani, ani nie postawię diagnozy ani nic Pani nie poradzę bo byłoby to niepoważne.
jeżeli rzeczywiście jest Pani zdecydowana na dalekie podróże
zapraszam do Warszawy ( mam jeszcze wolne terminy 10 maja )
Proszę też koniecznie przeczytać następujęce linki:
Pierwszy to mój artykuł w portalu a drugi to wywiad ze mną właśnie na temat nerwicy.
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu

http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://mentalpower24.blogspot.de/

Naturalnie trzeby wykluczyć też inne przyczyny, ale
dopiero po stwierdzeniu czy cierpi Pani na nerwicę lękową z objawami somatycznymi czy nie.
W każdym jednak razie nie zwlekałbym z decyzją i podjęciem
terapii bo nerwica jest zaburzeniem lękowym postępującym.
Pozdrawiam serdecznie