Co oznacza obecność śluzu z dróg rodnych?

Witam.Od ok.3miesiecy mam dziwne miesiączki (skrzepy i zgrubienie piersi,których wcześniej nie było).W miedzy czasie mialam zapalenie pęcherza, bralam leki i przeszło. Ponadto przez długi czas czulam klucie jajników, teraz nieco mniej. Dziś byłam u lekarza,okazało sie ze mam prawdopodobnie jakąś niewielka infekcje dróg moczowych(mam leki).Jestem 2 dni po okresie a zauwazylam śluz zabarwiony krwią. Martwie sie. W ciąży nie jestem (4 testy negat.)Czy mam martwić sie tym śluzem ? Z gory dziękuje :)

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że warto jest wykonać badanie beta hcg aby mieć pewność. proponuję udać się do lekarza ponownie, jeżeli objawy się utrzymują.