Infekcja dróg rodnych a stosowanie preparatu Albothyl

Witam mam stwierdzona infekcje intymna i grupe 3 w cytologi dostalam tabletki miedzy innymi albotchyl lactovaginal i mam powtorzyc badanie po braniu albotchylu wylecial z pochwy wielki kawal tamponu ale czytalam ze to naskorek i to normalne minelo okolo 10dni dostALAM MIESIACZKE i w 1 dzien straszne skrzepy wielkie galaretowate czy to normalne zaznacze ze mam zawsze bardzo obfite miesiaczki skrzepy tez sie zdarzaja male ale nie tak ogromne jak teraz czy to powod do niepokoju?pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z infekcją. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u ginekologa.