Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie z dróg rodnych a stosowanie globulek

Witam,bylam na pierwszej wizycie u ginekologa, 15 stycznia dostalam wynik cytologii o zapaleniu,17,01 rozpoczelam 1 opakowanie tabletek,23.01globulki na zapalenie, kiedy skonczylam je brac pojawily sie brunatno-krwiste plamienia, dostalam luteine na 4 ostatnie dni tabletek anty. ale plamienia nadal byly,pani doktor powiedziala ,ze jak skonczy sie miesiaczka to mam wziac kolejne globulki na zapalenie, czy to krwawienie jest normalne?czy antykoncepcja jest zachowana to moje pierwsze tabletki anty
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Krwawienie nie jest prawidłowe dlatego należy je diagnozować. Może być spowodowane infekcją lub zaburzeniami hormonalnymi. Nie wiem jakie globulki Pani otrzymała dlatego trudno powiedzieć jaki mają wpływ na antykoncepcję

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy