Co oznacza obniżona temperatura?

witam mój mąz ma temperature 35,6 i źle sie czuje z czego może to wynikać? I uprzedzam pytania sprawdzałam kilka razy innymi termometrami

Niska temperatura ciała nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli mąż czułby się dobrze to śmiało moglibyśmy powiedzieć, że jest zdrowy. Pisze pani jednak, że się źle czuje. Trzeba się skupić na tych własnie objawach, a nie na niskiej temperaturze ciała.