Co oznacza obrzęk po inseminacji?

Witam. Jestem po inseminacji ktora miala miejsce dwa tyg temu.Od dzis jestem w szpitalu poniewaz mam obrzekniety brzuch bole skurcze i lekarz po usg stwierdzil wode w otrzewnej.Bthcg wynioslo 74 ku mojemu zdziwieniu.Oprocz tego na us widoczne sa torbiele.Czy przestumylowane jajniki moga dawac falszywy podwyzszony wynik bthcg? Kobieta 28

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie. udać się do lekarza ponownie, sądze że wskazane jest ponowne badanie usg.