Co oznacza obrzęk po przecięciu przewodu mlekowego?

Witam.3.07 miałam operację piersi, lekarz przeciął mi przewody mlekowe.Pierś była już po jednej operacji nacięcia ropnia i 2 razy zakladana lasza.Mam ciągle duży obrzek, pierś twarda.Jak dlugo może się to utrzymywać? Naprawde przewody moga się zregenerować i połączyć?Mam nadzieję że nie...Znowu wtedy wydzielina wróci:(

Witam , za malo wiem o dotychczasowym przebiegu Pani choroby oraz o efekcie przeprowadzonych operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! Prosze pozostawać pod stała opieką specjalisty! z.żurawski