Co oznacza opis badania EKG i podwyższony puls?

Witam mam 26 lat w moim zapisie ekg wyszło że mam podwyższony puls do 100 i powiedziano mi że coś jakby dodatkowo pobudzalo moje serce jakiś dodatkowy prąd miałam robiony holter echo serca tsh badania krwi wszystko wyszło dobrze dodam że mam dwa zęby do usunięcia i parę do leczenia jaka może być tego przyczyną i czy jest to coś poważnego to dodatkowe pobudzenie

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie ma dużo tych dodatkowych pobudzeń, to są raczej niegroźne.