Co oznacza opis badania RTG i ból pod łopatką?
Dzień dobry. Od dłuższego czasu bardzo boli mnie pod łopatką. Wykonałam zdjęcie klatki piersiowej. Opis:zniesienie kyfozy piersiowej. drobne esowate skrzywienie kr. Th. Co oznacza zniesienie kyfozy? Proszę o odpowiedz.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Oznacza zniesienie fizjologicznego wygięcia kręgosłupa w odcinku piersiowym, wskazana kontrola w poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam