Co oznacza opis badania TK głowy?

Witam miałam wykonane tk głowy nie bardzo rozumiem opis lekarz też nic nie powiedział :nie stwierdzam cech krwawienia srodczaszkowego badanie tk bez kontrastu nie uwidocznilo zmian ogniskowych w obrębie mózgowia układ komorowy nie poszerzony symetryczny nieprzemieszczony przymozgowe przestrzenie plynowe prawidłowe bez zmian urazowych a w wypisie jest napisane że straciłam przytomność na skutek przyspieszeń i opuznien co to znaczy ????

Do NEUROLOGA
Opis TK głowy w normie.
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu ogólnego, neurologicznego, obciążeń chorobowych, wyników badań, przyjmowanych leków! .
Może są też inne zaburzenia : niedoborowe, krążeniowe, spadki ciśnienia tętniczego???
Pozdrawiam