Opis badania TK głowy po silnym uderzeniu
Witam, mój TK głowy : nie stwierdzam nieprawidłowych ognisk w strukturach mózgowia, w tym zmian pourazowych. Drobne zwapnienie oponowe w okolicy czołowej. Zwapnienia w tętnicach kręgowych. Układ komorowy szerokości w normie, w linii pośrodkowej nieprzemieszczony, symetryczny. Kości czaszki bez cech urazu. Niewielkie przyścienne zgrubienie śluzówki w sitowiu. Drobne geody zwyrodnieniowe w głowie żuchwy po stronie prawej. Jestem po silnym uderzeniu w czoło i nos. Czy wszystko jest prawidłowe?

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Tzn opis jest bardziej pod kierunkiem uszkodzeń mózgu w wyniku urazu, nie stwierdzono zmian, nie opisano kości twarzoczaszki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.