Co oznacza opis EKG osoby leczącej samoistne nadciśnienie?

Mam 51 lat leczę się na samoistne nadciśnienie tętnicze. Ostatnio wykonałem badanie ekg z powodu wzrostu nadciśnienia tętniczego rano po przebudzeniu się, 150/100 puls 58. Opis badania ekg Rytm zatokowy , miarowy, 68 płaskie i płaskio ujemne T we wszystkich odprowadzeniach- Qtc400ms./wyliczony QTC 651{wyliczył faleU0/-. Co oznacza ten wynik Ekg ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena ekg po obejrzeniu i ocenie przez lekarza rodzinnego lub internistę.