Co oznacza opis rezonansu magnetycznego i drętwienie ręki?
Proszę o konsultację, załączam opis rezonansu magnetycznego.Mam drętwienie lewej ręki, sztywnienie i mrowienie palców, brak czucia, ból lewego łokcia, łopatki.C-Th4Zniesienie fizjologicz lordozy szyjnej niewielkim jej odwróceniem.Dyskretna prawostr skolioza.Osteofity na krawędziach trzonów kręgów,skierowane dokanałowo redukują przestrzeń płynową worka oponowego. Tarcze międzykręg o prawidłowowej wys.,na poziomach C3-C7 odwodnione.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna konsultacja lekarza neurologa lub neurochirurga . Po badaniu badaniu i łącznej analizie wraz z powyższym wynikiem będzie można coś więcej powiedzieć