Co oznacza opuchlizna warg sromowych po depilacji?

Bylam dzisiaj na depilacji woskowej u kosmetyczki w miejscach intymnych (chodze do niej od 2 lat) i wargi sromowe wieksze sa bardzo opuchniete i obolale. Nigdy tak nie bylo, jest mozliwosc ze wosk byl da cieply i mni3 poparzyla

Witam, tak, za ciepły wosk może poparzyc skórę i wtedy skóra jest tkliwa. Proszę w obecnej sytuacji regenerować skórę preparatem no. Cicalfate, Cicaplast, alantan.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska