Pęknięcie naskórka pomiędzy wargami sromowymi mniejszymi i większymi podczas depilacji woskiem

Witam! Podczas depilacji woskiem miejsc intymnych pękł naskórek pomiędzy wargami sromowymi mniejszymi i większymi. przy rozchyleniu sączy się krew. Czy potrzebna jest wizyta u lekarza? Czy rana sama się zagoi?

O ile jest to mała rana to na pewno zagoi się samoistnie. Należy dbać o nawilżenie tego miejsca i starać się nie przedłużać gojenia poprzez mechaniczny uraz.