Co oznacza osłabienie i senność oraz apatia?

Witam. Mam 20 lat i juz od roku zmagam sie tak jakby z nerwica. Zaczelo sie od zlego samopoczucia, brak sily i ochoty na wszystko zaczelam bardzo malo. przechodzilo i znow wracalo pozniej doszly bole serca lewej reki bylam u rodzinnego ktory jedynie mi zalecil mniej nerwow bo wynik ekg byl ok. Ucisk za uszami sennosc ciezki oddech wyczuwam ze mojeserce w spoczynku przyspiesza i zwalnia odczuwam gniecenie w klatce. Dodam ze mam slabe krazenie i niewydolny perforator pod kolanem.nie wiem co robic

Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na trudności z obszaru funkcjonowania psychologicznego. Zachęcam do kontaktu z psychologiem. Diagnoza przyczyn pozwoli na wybranie właściwej interwencji terapeutycznej i regularna praca pozwoli Pani na odzyskanie równowagi. Jest Pani młoda osobą, to rokuje szybkie efekty. Młodość sprawia, że mechanizmy funkcjonowania nie są na tyle trwałe, by wymagały długoterminowej pracy. Pozdrawiam.

Witam Panią
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe,
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby rozpoczęła Pani leczenie, psychoterapię
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami nerwicy oraz jej konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl