Co oznacza osłabienie i spadek wagi?
Witam. Od 3 miesięcy jestem bardzo osłabiona i zmęczona. Mam stan podgoraczkowy 37.6. Nudnosci czasem wymiotuje jadłowstręt. Chudnę. Pobolewają mnie czasami mięśnie i głowa. Badania które robilam do tej pory nic nie wykazały a lekarze nic więcej nie podpowiadają co dalej jeszcze mogę zrobić. Bardzo się niepokoje i nie wiem gdzie szukać pomocy. Proszę o radę co jeszcze mogę zrobić. Do tej pory wykonałam badania kału w kierunku pasożytów są ok. Crp 1.00 kreatynina ok. Badania moczu ok. Potas ok. Sód ok. RTG klatki piersiowej ok. Glukoza na czczo 109. Morfologia krwi ok (jeden wynik lekko podwyższony czyli niedojrzałe granulocyty 0.50) ob ok. Anty tpo Ok. Anty tg ok.. tsh ok. Kineza fosfokreatynowa 26.0. P/C.p.receptorom tsh ok. ALT ok. Usg jamy brzusznej ok. ANA2 ujemny. Mam niedobór witaminy d3 ale już uzupełniam. W ciąży nie jestem (wspolzycie zawsze z zabezpieczeniem,dostaję miesiączke i robilam kilka testów ciazowych które nic nie wykazały). Od wielu lat wywołuje miesiączke luteiną i cierpię na zaburzenia lękowe które też lecze farmakologiczne (brałam przez wiele lat chlorprothixen ale 3 miesiace temu musialam odrzucic bo prawdopodobnie on zaczal wywolywac u mnie tachykardie zatokowa potwierdzona holterem do 160 na ktora mi przepisano propranolol a teraz biore pramolan zolpic i fluanxol) i mam psychoterapię. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów jak teraz.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu i zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.