Co oznacza osłabienie i zawroty głowy u osoby z nerwicą?

Witam. Moj problem troche jest nie typowy. Zaczelo sie od tego ze tydzien temu nie przespalam całej nocy z powodu dziwnego lęku. Od tamtego momentu mam dziwne objawy tj. oslabienie, zawroty głowy, szumy uszne, szybkie bicie serca, problemy z oddychaniem, luźne stolce oraz bóle w roznych miejscach klatki piersiowej i nadbrzusza. Charakteryzuja sie one pieczeniem lub kluciem przez 2-3 sek. Mam stwierdzona nerwice. Morfologia z zeszłego tygodnia wyszła bdb.

Witam Panią.
Pani objawy oznaczają, że należy niezwłocznie
podjąć leczenie nerwicy.
Proszę nie zwlekać, bowiem objawy będą się
nasilać i mogą prowadzić do pogarszania się
Pani stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
podczas której dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie
Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Szanowna Pani, w pierwszej kolejności należy swoje dolegliwości skonsultować z lekarzem. Jeśli wykluczy on podłoże somatyczne dolegliwości, a ma Pani stwierdzoną nerwicę (kto ją stwierdził?), to zapewne może Pani pomóc wizyta u psychiatry, a może i również psychoterapia. Jest Pani osobą młodą, a w zakresie leczenia psychoterapeutycznego, to dobry prognostyk.
Pozdrawiam