Nerwica i zawroty głowy

Witam. Rok temu mialam stwierdzonan nerwice i objawy takie jak zawroty glowy,nezsenosc,zatrzymywanie na chwilę serca itd. Przez rok mialam spokój od onad miesiąca mam zawroty glowy dziwne,jakny kolysanie,bole,glowy umiarkowane, i napady leku,czuje wtedy ze wszystkodygoce,jest mi zimno,czuje,niepokoj i agrecje.mam swiatlowsret,boje sie zw zemdleje bo mam zamglone widzenie raz mnie zabrala karetka ale ekg ok,morfologia ok, nic nie stwoerdzona a mnie takie napady dopadaja ze3razy dziennie,co to

Dobry wieczór, niestety nie można postawić diagnozy na podstawie tylko tych informacji, które Pani podała. Radziłbym Pani zrobić sobie badania mózgu EEC i CT, a także specjalistyczne badania oczu. Dopiero po tych badaniach będzie można coś powiedzieć.
Pozdrawiam i życzę zdrowia