Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ataki niepokoju, zawroty głowy i nadwrażliwość na światło

Rok temu mialam stwierdzoną przez lekarza ogolnego Przez rok mialM spokoj ale tetaz od ponad miesiaca miewam objawy: zawroty glowy,najpierw gwaltowne i krotkie a teraz jakby bujanie, ale nie zawsze. Do tego dziwne ataki ktore trwaja kilkanascie minut:zaczynam czuc niepokoj,robi mi sie,zimno i serce szybciej bije ale cisnienie mam ok, chodze po pokoju nerwowo, boje sie ze,zemdleje,czuje ze wszystko jest obce i drazni mnie,światło. Ustepuje to po kilkunastu minutach. Morfologia ok.ekg tez,
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Konieczne jest badanie elektroencefalograficzne i konsultacja neurologa

Doświadczony neurolog i neurochirurg.
0

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Depresja, nerwica, lęk mają różne oblicza, objawy, przyczyny itd., w zależności od tego dobiera się odpowiedni sposób leczenia.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy