Suchość w gardle, przyspieszone bicie serca, uczucie niepokoju i wrażliwość na światło

Witam, Mam 27 lat i od pewnego czasu powtarzajace sie objawy. Nagle zaczynam sie dziwnie czuc - jak nie w swoim ciele, dostaje suchosci w gardle, gesiej skroki, przyspieszone bicie serca, niepokoj, wrazliwosc na swiatlo, Objawy mijaja po kilku godzinach. Kardiolog nie stwierdzil zadnych nieprawidlowosci. Objawy podobne do nerwicy z tym ze jak nie mam zadnych zmartwien, trosk, jestem osoba pogdna. Ostatnio zaczely tez wypadac mi wlosy. Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam
Michał Świeboda