Co oznacza palący ból w obrębie ucha?

Od 3 miesięcy mam nawracający palący ból ucha lewego. Ucho paliło na początku krócej, do ok 2-3 min. Przestawało na parę godzin i paliło znowu. Ale od wczoraj pali mnie co chwilę i dłużej niż te 2-3 min. Dodam, że byłam już u laryngologa, który nie stwierdził żadnego zapalenia ucha. Byłam też u stomatologa, zęby też są ok(miałam pantomogram). Dziś rano ten palący ból pojawił się też w drugim uchu, ale na krótko. Brałam gabapentynę 3x100mg. Przez pierwsze 3 tygodnie mi pomagała i ból pojawiał się tylko jak już zbliżała się porą żeby wziąć kolejną dawkę leku. Ale potem przestała mi pomagać. Od czego może jeszcze to może być?
KOBIETA, 37 LAT 6 miesięcy temu

Trzeba udać się do dentysty zajmującego się problemami ze stawem skroniowo żuchwowym i problemami z okluzją. Problem może wynikać z nieprawidłowego układu zębów i przez to przeciążenia stawów które leżą obok ucha i dolegliwości mogą być takie jak Pani opisuje.