Co oznacza pęcherzyk ciążowy z echem zarodka?
Witam. Byłam 16 kwietnia na usg. i ginekolog mi powiedział że jest pęcherzyk ciązowy z echem zarodka. Co to oznacza?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam. Echo zarodka oznacza po prostu że jest on widoczny. Nie ma powodu do niepokoju.