Pęcherzyk ciążowy z echem żywego zarodka

Wedlug ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży i tak tez stwierdzili lekarz. Na USG widać pęcherzyk ciążowy z echem żywego zarodka. Mój lekarz powiedzial ze zarodek jest bardzo duży bo ma 11mm a na zdjęciu USG pisze CRL 0.11cm. Czy to jest wielkość zarodka? Jest możliwe ze lekarz się pomylil czy może to dwa zarodki? Mam powody żeby się martwić? Proszę o odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, CRL to pomiar długości zarodka, mogło dojść do pomyłki podczas pomiaru. prosze sie nie denerwować i zglosic do ginekologa ponownie na USG w wykonanym terminie. pozdrawiam