Co oznacza pęcherzykowa wysypka na ciele?

Od dwóch dni mam wysypkę na nogach , pośladkach i brzuchu , zazwyczaj tam się gole, zaczęło się od wewnętrznej strony ud. Dodam że jadłam dwa dni temu zupę tajska z krewetkami, jadałam ja codziennie, po czym właśnie dwa dni temu zaczął palić mnie żołądek i brzuch , po jakich pół godziny pojawiła się swędząca wysypka. Nie wygląda jak świerzb, bo już go przechodziłam. Również założyłam te dwa dni temu nowe spodnie ze sklepu . Może to od nich ? To są jakby krosty , w kolorze skóry z lekkim pęcherzykiem

Lek. Michał Lenard

Zmiany powinien ocenić lekarz, który zleci odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!