Co oznacza plama obok cewki moczowej?

Witam, mam 20 lat. Spory czas temu zauważyłem na żołędziu z prawej strony obok cewki moczowej czerwoną plamkę (wygląda to jak podskórny krwiak) sądziłem, że zejdzie lecz minęło sporo czasu a plamka dalej jest. Nie jest jakoś strasznie duża ale widoczna, nie boli nie powiększa się lecz podczas wzwodu robi się bardziej czerwona bo członek napływa krwią wiadomo. Chciałbym się dowiedziec jak się tego pozbyc? i co to może byc, byłem z tym u urologa powiedział, że to zwykłe znamię. Poszedłem też do dermatolog, powiedziała, że nie wie co to ale przepisała maśc Detreomycyna 2% niestety żadnej poprawy. Nie mam pojęcia co robic.. boję się, że to rak. przeszkadza mi ona estetycznie i to bardzo, proszę o pomoc z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Propomuje ponownie udac się do lekarza dermatologa niekoniecznie tego samego