Co oznacza plucie krwią u 18-latka?

Witam, mam 18 lat. Rano wstaje i pluje krwia, leci mi też dodatkowo krew z nosa... Może to być jakiś znak żeby zbadać się odnoście raka płuc ? Dodam też że moja babcia miała raka płuc i nie wiem czy to też genetycznie nie mogło do mnie przyjść... Jest to możliwe żebym miała raka płuc ? Co muszę zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do Lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć