Co oznacza płyn zbierający się w stawie śródstopno-paliczkowym?
Dzień dobry, chciałbym się poradzić. Od roku konsultuje mój problem z różnymi lekarzami. Wszystkie badania są w normie. Nie mam dny moczanowej. Badanie rezonansu nic nie wykazało, nie ma złamania. Rf, ob, crp, morfologia kilkukrotnie powtarzane. Wszystko jest w normie. Problem polega na tym, ze w stawie srodstopno-paliczkowym stopy zbiera się płyn i nie pomagają leki do tego dochodzi ból i opuchlizna malego stopy na drugiej nodze.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Trudno udzielić Pani pomocy na odległość. Sugeruję udać się do doświadczonego reumatologa, który będzie mógł Panią zbadać i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!