Co oznacza podwyższony poziom MXT?

Witam. Zaniepokoił mnie wynik MXT podwyższony 12,20z tendencją wzrostową(poprzedni8,40) przy wynikach OB 7 i CRP 0,12 mieszczących się w normie. Proszę o interpretację wyników i wskazówki do dalszych działań. Pozdrawiam

Witam

To jest nieznaczne przekroczenie i jako takie raczej nie wynika z powodów patologicznych,a proceduralnych lub okolicznościowych(np.wysiłek tuż przed badaniem może taki wzrost spowodować).