Co oznacza pogłębiona lordoza lędźwiowa i poziome ustawienie kości krzyżowej?
Zdjęcie rtg kręgosłupa lędzwiowo-krzyżowego a-p i boczne : Pogłębiona lordoza lędzwiowa i poziome ustawienie kośći krzyżowej (sacrum acutum) drobny cień kostny w sąsiedztwie górno-bocznej lewej krawędzi trzonu kręgu L4 niezrośnięte jądro kostnienia. Objawy jakie mam od miesiaca to wymioty i biegunki na szczescie ustąpily po dwóch tygodniach leczenia , jestem ciagle wzdeta mam zaparcia, bóle w dolnej części kręgoslupa przypominajace bóle porodowe parcia , dretwienie lewej nogi

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Sugeruję konsultacje z lekarzem zladzającym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.