Co oznacza pole płucne lewe bez zmian ogniskowych?

Witam,u 3 miesiecznego dziecka zostało wykonane badanie rtg ponieważ od 3 tygodni bez poprawy po próbie leczenia nadal kaszle i oto wynik rtg:Poszerzenie cienia śródpiersia górnego może odpowiadać grasicy.Gorsza powietrzność płuca prawego z obecnością zagęszczeń miąższowych budzących podejrzenie zmian zapalnych w partiach przywnękowych.Pole płucne lewe bez zmian ogniskowych.Przepona wolna.

jakie są objawy u dziecka ? czy badał je lekarz i kiedy? jakie jest leczenie? proszę opis dokładny sytuacji jak i zdjęcie w formie pliku JPEG lub gif wysłać na darmowy portal wirtualnej polski www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre . ocenie zobaczę. ale muszę zobaczyć zdjęcie i przeczytać opis. pozdrawiam Tomasz grzelewski pediatra alergolog