Co oznacza poziom cukru we krwi u 29-latki?

Witam, poproszę o pomoc w interpretacji wyników. Znajoma dietetyk mówi ze mam za niski poziom cukru,który utrzymuje się ponad rok przy robieniu krzywej insulinowej i cukrowej. Wyniki morfologii mam niemal książkowe. Przyjmuję eutyroks 100 mg Ths 1,31 oraz leki antydepresyjne. Glukoza naczczo 77 po godz 102 po 2 godz 55 (wynik z tego roku) Glukoza naczczo 77 po 2 godz 53 ( wynik z tamtego roku) ( zakres norm 74-106) Insulina naczczo 4,43 po godz 20,07 po 2 godz 6,26 ( wynik z tego roku) Insulina naczczo 5,41 insulina po 2 godz 8,44 ( wynik z tamtego roku) ( zakres norm 1,9-23) Do diabetologa na nfz mam okazje się w miarę szybko dostać. Czy gdyby lekarz rodzinny nie wiedział problemu mam pójśc prywatnie? Mimo zdrowego odzywiania się , regularnych ćwiczeń jestem ciągle senna, mam nocne zimne poty i podsumowując jestem niedożycia. Biorę również suplementy D3. ashwagande, żeń szeń ,magnez oraz b6.

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że konieczna jest konsultacja lekarza diabetologa lub endokrynologa.