Co oznacza poziom LH wynoszący 51,4 ?

Witam. Zaniepokoiły mnie ostatnie badania hormonalne. Mianowicie, LH wyszło bardzo wysokie, aż 51,4. Czy to jest w ogóle możliwe? Mam zaledwie 20 lat, a moje wyniki nie mieszczą się w normach :( Co to może znaczyć? Czym jest spowodowane? Jakie mogą być tego skutk iw przyszłości? FSH wyszło w normie Bardzo proszę o pomoc!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Taki wynik wskazuje na fazę owulacyjną cyklu. Wynik dla tej fazy jest w normie. Kiedy wykonywała Pani oznaczenie (w którym dniu cyklu miesiączkowego)? Wyniki badań należy skonsultować z lekarzem, który zlecił ich wykonanie.