Co oznacza protruzja krążka międzykręg. uciskająca worek oponowy?

Co to znaczy Na wys. l4-l5 obecna tylna protruzja krażka międzykręg. uciskająca worek oponowy. Rezerwa kanału kręg. w wymiarze strzałkowym ograniczona. Dyskogenne zwężenie otworów międzykręgowych bez cech ucisku na nerw rdzeniowy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane zmiany mogą powodować dolegliwości bólowe, sugeruję wizytę u neurologa lub neurochirurga aby ustalić dalsze postępowanie.
Pozdrawiam