Co oznacza przebarwienie fałdu nosowo-wargowego?

Co oznacza przebarwienie fałdu nosowo-wargowego (od nosa do kącików ust) oraz poniżej kącików ust po obu stronach brody. Przy cerze porcelanowej-różowej przebarwienia są czerwone bądź ciemno żółte. Czy może to mieć związek z hormonami? Jeśli tak to z jakimi? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa.