Co oznacza przechodzenie prądów po całym ciele?

Mam prądy na całym ciele jak się zdenerwuje albo jak jest mi za ciepło. Może to być praca fizyczna albo gorąca kompiel. To uczucie jest bardzo bolesne i jeśli odpoczne to po 5minutach przechodzi. Miałem robione wiele badań i wszystko w jest w porządku.

Witam!
Zbyt mało i zbyt lakoniczne informacje. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychologiem, ocenią rodzaj osobowości, poziom niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednie rozwiązanie problemu: psychoterapia, ew. z lekami grupy SSRI.
Powodzenia
W. Łuczkowski.