Dlaczego odczuwam prądy w ciele?

Dzień dobry Mam silne zawroty glowy, scisk i przechodzace prądy, problem z normalnym zaczerpnieciem powietrza , lekkie klucie w okolicach swrca, nie moge zalozyc czapki na glowebo czujeucisk, 5 specjalistow wykluczylo choroby z ich specjalizacjii, nie moge normalnie funkcjonowac, neurolog, kardiolog, reumatolog, laryngolog, onkolog nie wiedza co mi dolega nie wiem co mam robic Jestem po roznych badaniach zasne nie pokazalo przyczyny i nie ujawniło dolegliwosci Prosze o pomoc

Witam! Przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych i ujemnych konsultacjach lekarzy-somatyków należy poważnie brać pod uwagę emocjonalne podłoże stwierdzanych dolegliwości. Zaburzenia nerwicowe mogą imitować objawy każdej choroby, czasem trudnej do różnicowania nawet przez specjalistów. Niestety w naszym społeczeństwie utarł się pogląd, że leczenie przez psychiatrę źle świadczy o osobie leczonej i to pokutuje, gdyż psychiatra, psycholog lub psychoterapeuta są "specjalistami z wyboru" w leczeniu zaburzeń emocjonalnych! Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego - określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują najwłaściwsze w danej sytuacji rozwiązanie. Najprawdopodobniej psychoterapię z ew. wsparciem lekami przeciwlękowymi. Jeżeli w aktualnej sytuacji są problemy z terminami do PZP (w ramach NFZ) to zawsze w odwodzie są gabinety prywatne. Powodzenia W. Łuczkowski.