Dlaczego głowa boli mnie w okolicach czoła oraz skroni?

Witam. Jestem kobietą, mam 21 lat oraz nadwagę. Od pewnego czasu źle się czuję. Codziennie boli mnie głowa oraz żołądek. Są chwilę kiedy czuję się dobrze ale są też takie kiedy nagle odczuwam ból żołądka i równocześnie ból głowy, czuję się wtedy słabo. Nie wiem czy to jakaś choroba czy to na tle nerwowym. Żyję w ciągłym stresie. W Internecie znalazłam już milion chorób. Nie mogę przez to normalnie funkcjonować. Głowa boli mnie w okolicach czoła oraz skroni. Bardzo proszę o pomoc.

Witam!
Nerwicowy (napięciowy) ból głowy słabo reaguje na typowe środki p/bólowe i wymaga nieco innego podejścia i leczenia. To co Pani opisała najbardziej pasuje do zaburzeń emocjonalnych z somatyzacją. Powinna Pani skontaktować się z psychiatrą, po ew. uzupełnieniu badań testowych leczenie: psychoterapia z lekami rozluźniająco-przeciwlękowymi. Na efekt trzeba będzie trochę poczekać - taka jest specyfika tego typu terapii.
Powodzenia
W. Łuczkowski.